Przejdź do treści
Google Ads

Sieć reklamowa

Docieraj ze swoim brandem lub produktami do klientów już na wczesnym etapie lejka sprzedażowego!

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Jak to działa?

Sieć reklamowa obejmuje ponad 2 miliony stron internetowych, aplikacji oraz filmów w wyszukiwarce Google, Youtube i Gmail. To ogromna siatka, w której reklamy wyświetlają się szerokiemu gronu odbiorców. Dzięki opcji kierowania trafiają do potencjalnych klientów we właściwym miejscu i czasie.

W sieci reklamowej można wyświetlać reklamy graficzne o atrakcyjnej wizualnie formie oraz korzystać z remarketingu. Tak, w skuteczny sposób buduje się świadomość marki oraz produktu wśród nowych klientów.

Dlaczego warto wybrać sieć reklamową?

Rozpoznawalność marki

Charakterystyczne, przykuwające uwagę reklamy w sieci reklamowej sprzyjają budowaniu świadomości Twojej marki.

Szeroki zasięg

Z kampanią graficzną dotrzesz do ogromnej grupy odbiorców, a co za tym idzie potencjalnych klientów w sieci partnerskiej Google.

Wysoka skuteczność

Za pomocą naszych działań docieramy wyłącznie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą. Tak zwiększamy konwersję i sprzedaż.

Moc obrazu

Obraz jest zdecydowanie najbardziej sugestywną formą komunikatu. Myślimy obrazami i najłatwiej je zapamiętujemy. Potrafimy to wykorzystać.

Sprecyzowane działania

To typ kampanii, w której możemy bardzo dokładnie targetować grupy odbiorców, co ma ogromne znaczenie dla jej efektywności.

Remarketing

To reklamy zdecydowanie wyróżniające się na tle zwykłych wyników wyszukiwania. Dzięki nim zwiększysz swoją widoczność na tle konkurencji.

Efekty oparte na specjalistycznej wiedzy i sztucznej inteligencji

  • Optymalizacja kosztów kampanii

    Tworzymy reklamy, które docierają wyłącznie do Twoich potencjalnych klientów. Tak realizujemy konkretne cele biznesowe, a przy tym optymalizujemy koszty kampanii. Jedna z wykorzystywanych przez nas strategii to koszt tysiąca wyświetleń, czyli CPM.

  • Indywidualne rozwiązania

    Specjalnie dla Twojego biznesu dobierzemy rozwiązania, które będą skutecznie oddziaływać na potencjalnych klientów. Po konsultacji i omówieniu Twoich potrzeb opracujemy odpowiednie kryteria kierowania reklam.

  • Regularne raportowania

    Na każdym etapie kampanii regularnie informujemy Cię o postępach i zmianach. Dodatkowo zapewniamy Ci dostęp do interaktywnych raportów opracowanych przez naszych specjalistów. Masz do nich wgląd w dowolnej chwili.