Przejdź do treści
Google Ads

Reklamy w YouTube

Trafiaj do nowych klientów w czasie, gdy korzystają z portalu YouTube. Wykorzystaj potencjał największego na świecie serwisu wideo, buduj świadomość marki i zwiększaj zasięgi na skalę światową.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Jak to działa?

Niezależnie od tego, czy chcesz zachęcić odbiorców reklamy do oglądania filmów na Twoim kanale, czy też pokazać swoje flagowe produkty lub usługi – reklamy Google na YouTube pozwalają Ci budować zainteresowanie Twoją marką.

Reklamy Google Ads na YouTube angażują 100% uwagi użytkowników wpatrzonych w ekran komputera, telewizora lub urządzenia mobilnego. I tak się składa, że mogą być to właśnie reklamy Twojej firmy. Co więcej, możemy sprawić, że komunikat trafi wyłącznie do tych, których może zainteresować Twoja oferta.

Korzyści z wykorzystania reklam w YouTube

Precyzja działania

Możesz dokładnie określić profil odbiorcy – jego wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy profesję. Dotrzesz tam, gdzie to się opłaca!

Zarządzanie celami

Tworząc reklamy na YouTube, jesteś w stanie nakierować odbiorców na podjęcie pożądanych przez Ciebie akcji.

Kontrola nad wydatkami

Dzięki określonemu budżetowi nigdy nie przekroczysz limitów. Sam ustalasz, ile jesteś w stanie zapłacić za kampanię.

Precyzyjne ustalenia

Twoje wideo pojawi w wynikach wyszukiwania, w polecanych filmach czy przed podobnymi materiałami. Czyli po prostu tam, gdzie znajdą je Twoi potencjalni klienci!

Nieograniczone możliwości

Reklamy wideo wyświetlane na YouTube pozwalają Ci dostosować formę przekazu do panujących trendów i preferencji grupy odbiorców. Zawsze będziesz na czasie!

Mierzalne efekty

Łącząc konto Google Ads z YouTube, zyskujesz dostęp do statystyk zapewniających Ci pełen wgląd w przebieg kampanii. Dowiesz się, kto ogląda reklamy i jak na nie reaguje.

Skuteczne reklamy wideo tworzone przez AI i specjalistów

  • Błyskawiczne efekty

    Reklamy Google Ads na YouTube zaczną wyświetlać się niezwłocznie po ich utworzeniu, przesłaniu i zweryfikowaniu przez serwis. To oznacza, że umożliwiają Ci przeprowadzenie dynamicznej kampanii marketingowej w określonym przez Ciebie czasie oraz szybką budowę świadomości marki.

  • Dopasowanie do grupy odbiorców

    Masz szerokie możliwości personalizacji kampanii. Określasz potencjalną grupę odbiorców reklamy, jej formę, a także to, gdzie i kiedy będzie się wyświetlać. Dzięki temu stworzysz komunikat reklamowy zoptymalizowany pod każdym względem.

  • Pełna kontrola

    Dajemy Ci dostęp do statystyk, dzięki którym w każdej chwili będziesz w stanie sprawdzić, jakim zainteresowaniem cieszy się Twoja reklama i do jakich interakcji zachęca odbiorców.