Przejdź do treści
Google Ads

Kampanie dla korporacji o błyskawicznych efektach

Nasza usługa Google Ads Korporacje to oferta skierowana do największych biznesów. Pomożemy Ci wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w internecie, zwiększyć ilość zapytań oraz konwersji. Zadba o to indywidualny opiekun ze wsparciem agencji. Wszystko po to, by Twoja firma mogła dominować w branży.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Więcej wejść na stronę

Dzięki kampaniom Google Ads zachęcimy potencjalnych klientów do wejścia na Twoją stronę, a następnie do złożenia na niej zapytania.

Jasne cele konwersji

Zakup produktu? Więcej leadów? Ustalimy, czego potrzeba do rozwoju Twojej firmy i ukierunkujemy klientów na te właśnie działania.

Szeroki zakres działań

Twój biznes wymaga szeroko zakrojonych działań. Trafiaj do potencjalnych klientów z poziomu wyszukiwarki oraz we wszystkich pozostałych usługach Google.

Performance Max

Korzystaj z możliwości kampanii udoskonalanych czasie rzeczywistym przez inteligentny algorytm. Odkryj wyjątkowo skuteczne reklamy i zyskuj nowe konwersje.

Skuteczny remarketing

Nie pozwól klientom o sobie zapomnieć. Ponownie pozyskaj ich uwagę, żeby wybrali Twoje produkty lub usługi.

Reklamy wideo

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Wykorzystaj reklamy w serwisie YouTube w budowaniu świadomości marki.

Efektywne kampanie dla dużych przedsiębiorstw

 • Szybkie efekty

  Google Ads dla korporacji to szybkość działania. Reklamy są widoczne w wyszukiwarce już po starcie kampanii. To reklamy stworzone dla firm, którym zależy na efektywnej promocji i błyskawicznej przewadze nad konkurencją.

 • Indywidualne podejście

  Zwłaszcza duże firmy potrzebują indywidualnego podejścia i optymalizacji działań reklamowych w wyszukiwarce Google. Sembiotic zapewnia im opiekę dedykowanego specjalisty skupionego na kluczowych potrzebach oraz wsparcie całej agencji. Ze wszystkimi sprawdzonymi rozwiązaniami, analizą danych oraz zapleczem technicznym.

 • Inteligentne raporty

  Masz dostęp do wyników działań reklamowych w dowolnym momencie i to bez konieczności kontaktu z opiekunem klienta. Tworzymy dla Ciebie interaktywne raporty, które dają Ci pełen wgląd w przebieg kampanii.

Łukasz Markowski

Właściciel | Harison
Mateusz Szpura

Mateusz Szpura

MBM Solar

Współpracujemy z Sembiotic od dłuższego czasu. Dzięki współpracy firma MBM Solar stała się rozpoznawalna w sieci i zyskała nowych klientów. Serdecznie Polecamy i Dziękujemy!.

Artur Olejniczak

Właściciel | AOCOM
Michał Olejarz

Michał Olejarz

Właściciel Kontenery Metalowe

Serdecznie polecam współprace z Agencją Sembiotic.

Efekty prowadzonych kampanii reklamowych są bardzo satysfakcjonujące. Kontakt oraz obsługa na bardzo wysokim poziomie. Po nieudanych próbach współpracy z innymi firmami wreszcie znalazłem kogoś do zadań specjalnych.

Polecam z czystym sumieniem.

Karolina Wasielewska

Karolina Wasielewska

Właściciel Carla Events

Jestem pod wrażeniem dokładności z jaką Sembiotic podchodzi do naszej współpracy, a efekt finalny przekroczył moje oczekiwania. Zaplanował skuteczną kampanię google ads ale zanim do tego przystąpili, dodatkowo zajęli się też audytem mojej strony www. Profesjonalizm, szybkie działanie, cierpliwość i świetny efekt końcowy! Nasze konsultacje odbywały się zdalnie (mail, telefon) uważam, że jest to świetna forma współpracy.

R. Marciniak

R. Marciniak

Właściciel Interpress

Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę z zespołem Sembiotic.

Rzetelne i sumienne w podejście do wszelkich tematów oraz dbałość o szczegóły – niejednokrotnie skomplikowanych zadań – są u nich codziennością.

Mateusz Gielniak

Specjalista ds. digital marketingu | WSL

Łukasz Krótki

Pryzmat Studio

Jak przebiega współpraca z Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami inną drogą. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby.

Analiza działań

Jeśli masz już konto Google Ads, przeanalizujemy dotychczas prowadzone kampanie i zaproponujemy niezbędne zmiany i dalsze działania.

Propozycja oferty

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego biznesu zaproponujemy Ci najkorzystniejszy sposób współpracy, który przyniesie najlepsze efekty.

Zawarcie umowy

Gdy już ustalimy warunki współpracy, prześlemy Ci umowę w wersji online. To ekologiczne rozwiązanie, które sprzyja naturze i oszczędności czasu.

Prowadzenie kampanii i raporty

Raporty przekazujemy w preferowany przez Ciebie sposób. Twój opiekun może informować Cię o aktualizacjach drogą telefoniczną lub przesłać je drogą mailową w formacie PDF.

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Eksperci w Marketingu Internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.

Gotowy do rozpoczęcia współpracy?

Powierz nam opiekę nad Twoim biznesem w sieci. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę i technologie, które wniosą Cię na wyższy poziom sprzedaży.  Najczęściej zadawane pytania

  Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.