Przejdź do treści
Google Ads

Performance Max

Wykorzystaj moc synergicznego współdziałania wszystkich zasobów i technologii Google w ramach jednej kampanii. Znajdź nowych klientów i realizuj wyznaczone cele

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Jak to działa?

Poszukujesz nowoczesnego typu kampanii Google Ads, która pozwoli Ci z jeszcze większą skutecznością realizować zamierzone cele marketingowe? Performance Max jest propozycją Google, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających reklamodawców.

Kampanie Performance Max opierają się na precyzyjnym, zautomatyzowanym wykorzystaniu wszystkich możliwości Google. Po wprowadzeniu danych wejściowych inteligentny system określa optymalne miejsce wyświetlania się reklam i optymalizuje stawki. Dzięki temu zwiększasz liczbę leadów najistotniejszych dla Twojego biznesu.

Korzyści z wykorzystania kampanii Performance Max

Działanie na szeroką skalę

Dzięki inteligentnym technologiom automatyzacji zachęcasz odbiorców do interakcji za pośrednictwem różnych kanałów Google. Działasz kompleksowo!

Poszerzanie grup docelowych

Chcesz, by Twoje produkty lub usługi dotarły do nowych, nieokreślonych jeszcze grup odbiorców? Sztuczna inteligencja wskaże Ci kierunki ekspansji.

Wiarygodne prognozy

Modele Google zapewniają Ci precyzyjne prognozy dotyczące skuteczności określonych typów reklamy. Jeśli cokolwiek Cię zaskoczy, to tylko pozytywnie!

Kontrola nad budżetem

Nieustannie samodoskonalący się system zoptymalizuje budżet Twojej kampanii i pozwoli Ci zyskać pewność, że każde kliknięcie się opłaca.

Mierzalne efekty

W Performance Max zyskujesz dostęp do szczegółowych statystyk. Dowiesz się, z jakim zainteresowaniem spotykają się Twoje reklamy i czy przynoszą pożądane efekty.

Cele na wyciągnięcie dłoni

Zwiększasz typy działań, na których zależy Ci najbardziej. W ten sposób realizujesz najważniejsze cele biznesowe kampanii.

Maksymalne osiągi kampanii dzięki automatyzacji od Google i doświadczeniu profesjonalistów

  • Szybkie efekty

    Kampania Performance Max angażuje sztuczną inteligencję Google do jak najefektywniejszego wykorzystania budżetu reklamowego. Dzięki temu nie musisz działać metodą prób i błędów. Twoja kampania zostaje od razu zoptymalizowana, co pozwala Ci jeszcze prędzej cieszyć się jej efektami!

  • Nieograniczony zasięg

    Udostępniając na potrzeby kampanii Performance Max zasoby takie jak grafiki, teksty reklamowe czy materiały wideo, zyskujesz pewność, że nasi specjaliści wraz ze wsparciem algorytmu Google zrobią z nich odpowiedni użytek. Twoje reklamy pojawią się we wszystkich miejscach wykorzystywanych przez Google Ads – także na Gmailu, na YouTube, w serwisie Google Maps, czy też w usłudze Discover!

  • Dynamiczna kampania

    Jeśli w trakcie kampanii zechcesz dodać kolejne treści reklamowe – np. hasła czy grafiki – nic prostszego! Dzieląc się ze sztuczna inteligencją dodatkowymi zasobami, tylko podnosisz skuteczność kampanii.