Przejdź do treści
Google Ads

Kampanie nastawione na zwiększanie zysków

Google Ads to gwarancja błyskawicznych efektów. To reklamy, dzięki którym zwiększysz swoje zasięgi, a także liczbę klientów i oczywiście maili czy telefonów. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał reklam najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Linki sponsorowane

Twoja strona szybko pojawi się w sprecyzowanych wynikach wyszukiwania i zyska doskonałą widoczność dla osób poszukujących Twoich produktów i usług w czasie rzeczywistym.

Kampanie produktowe

Google Merchant Center pozwala na pokazywanie Twoich produktów osobom, które poszukują podobnych produktów. To reklama, która dzięki atrakcyjnej formie ułatwia podjęcie decyzji zakupowej.

Sieć reklamowa

Rozszerz zakres kampanii poza wyszukiwarkę Google. Dotrzyj do użytkowników w wielu miejscach – na stronach, w aplikacjach czy, oraz w usługach Google takich jak Gmail i YouTube.

YouTube

Zdobądź nowych klientów i zwiększ lojalność dotychczasowych klientów dzięki przykuwającej uwagę kampanii Wideo. Zaprezentuj się przed szeroką publicznością na Youtube!

Remarketing

Google Ads przypomina o Twoich produktach klientom, którzy porzucili je na poziomie koszyka. To skuteczna zachęta do dokończenia przerwanych zakupów.

Performance Max

Kampania optymalizowana w czasie rzeczywistym i wyświetlana w wielu kanałach w wielu kanałach reklamowych odpowiednio dobranych przez sztuczną inteligencję.Jeszcze wyższa skuteczność, dzięki zwiększonej wartości i liczbie konwersji.

Nowa jakość kampanii opracowanych przez AI i specjalistów Sembiotic

 • Natychmiastowe efekty

  Google Ads nie wymaga długiego oczekiwania na efekty. Reklamę można uruchomić (jak i wstrzymać) w dowolnej chwili. Już po chwili od startu kampanii jest ona widoczna w wyszukiwarce dla potencjalnych klientów.

 • Indywidualne rozwiązania

  Działania prowadzimy zgodnie z budżetem klienta, jego celami oraz specyfiką biznesu. Odpowiednia strategia ustalona na samym początku to klucz do sukcesu kampanii reklamowej niezależnie od branży.

 • Inteligentne Raporty

  Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie w pełni interaktywne raporty. Dzięki temu masz dostęp do wyników kampanii i wiesz, na co została wydana każda złotówka.

Łukasz Markowski

Właściciel | Harison
Mateusz Szpura

Mateusz Szpura

MBM Solar

Współpracujemy z Sembiotic od dłuższego czasu. Dzięki współpracy firma MBM Solar stała się rozpoznawalna w sieci i zyskała nowych klientów. Serdecznie Polecamy i Dziękujemy!.

Artur Olejniczak

Właściciel | AOCOM
Michał Olejarz

Michał Olejarz

Właściciel Kontenery Metalowe

Serdecznie polecam współprace z Agencją Sembiotic.

Efekty prowadzonych kampanii reklamowych są bardzo satysfakcjonujące. Kontakt oraz obsługa na bardzo wysokim poziomie. Po nieudanych próbach współpracy z innymi firmami wreszcie znalazłem kogoś do zadań specjalnych.

Polecam z czystym sumieniem.

Karolina Wasielewska

Karolina Wasielewska

Właściciel Carla Events

Jestem pod wrażeniem dokładności z jaką Sembiotic podchodzi do naszej współpracy, a efekt finalny przekroczył moje oczekiwania. Zaplanował skuteczną kampanię google ads ale zanim do tego przystąpili, dodatkowo zajęli się też audytem mojej strony www. Profesjonalizm, szybkie działanie, cierpliwość i świetny efekt końcowy! Nasze konsultacje odbywały się zdalnie (mail, telefon) uważam, że jest to świetna forma współpracy.

R. Marciniak

R. Marciniak

Właściciel Interpress

Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę z zespołem Sembiotic.

Rzetelne i sumienne w podejście do wszelkich tematów oraz dbałość o szczegóły – niejednokrotnie skomplikowanych zadań – są u nich codziennością.

Mateusz Gielniak

Specjalista ds. digital marketingu | WSL

Łukasz Krótki

Pryzmat Studio

Jak przebiega współpraca z Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami inną drogą. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby.

Analiza działań

Jeśli masz już konto Google Ads, przeanalizujemy dotychczas prowadzone kampanie i zaproponujemy niezbędne zmiany i dalsze działania.

Propozycja oferty

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego biznesu zaproponujemy Ci najkorzystniejszy sposób współpracy, który przyniesie najlepsze efekty.

Zawarcie umowy

Gdy już ustalimy warunki współpracy, prześlemy Ci umowę w wersji online. To ekologiczne rozwiązanie, które sprzyja naturze i oszczędności czasu.

Prowadzenie kampanii i raporty

Raporty przekazujemy w preferowany przez Ciebie sposób. Twój opiekun może informować Cię o aktualizacjach drogą telefoniczną lub przesłać je drogą mailową w formacie PDF.

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Eksperci w Marketingu Internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.

Gotowy do rozpoczęcia współpracy?

Powierz nam opiekę nad Twoim biznesem w sieci. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę i technologie, które wniosą Cię na wyższy poziom sprzedaży.  Najczęściej zadawane pytania

  Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.