Przejdź do treści
Pozycjonowanie

Twoja strona na wygranej pozycji w Google

Wysoka pozycja strony w organicznych wynikach wyszukiwania to widoczne efekty dla Twojej firmy. Sprawimy, że potencjalni klienci znajdą Twoje usługi lub produkty, zanim dotrą do konkurencji. Co więcej, pozycjonowania nie ograniczają adblocki, dlatego uzyskane dzięki niemu wyniki są zawsze wyświetlane!

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Wymierne efekty

Dzięki dostępowi do statystyk możesz obserwować, jak poprawia się pozycja Twojej strony.

Monitorowanie i aktualizacje

Trzymamy rękę na pulsie. Trendy i zmiany algorytmu Google nas nie zaskoczą.

Przejrzysta komunikacja

Podczas współpracy możesz mieć mnóstwo pytań. Z chęcią na wszystkie odpowiemy.

Postaw na widocznie lepszą przyszłość Twojej firmy

 • Kompleksowe działanie

  Pozycjonowanie w wyszukiwarce wymaga wielu specjalistycznych działań. Dlatego nasi eksperci zadbają zarówno o optymalizację techniczną Twojej strony, jak i wartościowe, dostosowane pod SEO treści, czy też odpowiednie linkowanie. Kontrolując efekty prac, zawsze możemy być wyżej od innych.

 • Długotrwałe korzyści

  Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwań to proces długofalowy. Choć nie zapewnia tak szybkiej gratyfikacji jak inne formy reklamy, buduje fundamenty pod wieloletnią silną pozycję marki. Jest inwestycją w przyszłość Twojego biznesu.

 • Indywidualne podejście

  Korporacyjne nastawienie nas nie dotyczy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy strategię pozycjonowania do jego celów, budżetu oraz specyfiki branży, w której działa.

Łukasz Markowski

Właściciel | Harison
Mateusz Szpura

Mateusz Szpura

MBM Solar

Współpracujemy z Sembiotic od dłuższego czasu. Dzięki współpracy firma MBM Solar stała się rozpoznawalna w sieci i zyskała nowych klientów. Serdecznie Polecamy i Dziękujemy!.

Artur Olejniczak

Właściciel | AOCOM
Michał Olejarz

Michał Olejarz

Właściciel Kontenery Metalowe

Serdecznie polecam współprace z Agencją Sembiotic.

Efekty prowadzonych kampanii reklamowych są bardzo satysfakcjonujące. Kontakt oraz obsługa na bardzo wysokim poziomie. Po nieudanych próbach współpracy z innymi firmami wreszcie znalazłem kogoś do zadań specjalnych.

Polecam z czystym sumieniem.

Karolina Wasielewska

Karolina Wasielewska

Właściciel Carla Events

Jestem pod wrażeniem dokładności z jaką Sembiotic podchodzi do naszej współpracy, a efekt finalny przekroczył moje oczekiwania. Zaplanował skuteczną kampanię google ads ale zanim do tego przystąpili, dodatkowo zajęli się też audytem mojej strony www. Profesjonalizm, szybkie działanie, cierpliwość i świetny efekt końcowy! Nasze konsultacje odbywały się zdalnie (mail, telefon) uważam, że jest to świetna forma współpracy.

R. Marciniak

R. Marciniak

Właściciel Interpress

Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę z zespołem Sembiotic.

Rzetelne i sumienne w podejście do wszelkich tematów oraz dbałość o szczegóły – niejednokrotnie skomplikowanych zadań – są u nich codziennością.

Mateusz Gielniak

Specjalista ds. digital marketingu | WSL

Łukasz Krótki

Pryzmat Studio

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Eksperci w Marketingu Internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.

Gotowy do rozpoczęcia współpracy?

Powierz nam opiekę nad Twoim biznesem w sieci. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę i technologie, które wniosą Cię na wyższy poziom sprzedaży.  Najczęściej zadawane pytania

  Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.