Przejdź do treści
O nas

Poznaj nas bliżej

Sprawdzimy, jak radzi sobie Twoja strona w wyszukiwarkachi znajdziemy sposób na to, żebyś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki. Kim jesteśmy?

Świeże podejście, sprawdzone rozwiązania

Zanim powstało Sembiotic, każdy z nas przez lata zdobywał doświadczenie w branży SEM, poznając je od podstaw. Gdy postanowiliśmy połączyć siły, mieliśmy już pewność, że zagwarantujemy naszym klientom najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w serwisach Google i Facebook oraz na platformie Allegro.

Sembiotic to efektywna symbioza – naszych działań reklamowych i Twoich celów, sprawdzonych rozwiązań i innowacji. Każda z naszych kampanii jest owocem współdziałania specjalistów oraz AI, którzy potrafią zrobić dobry użytek z nowoczesnego zaplecza technicznego, a przy tym wczuć się w rolę klienta. Bo mimo pełnego podziwu dla technologii to właśnie człowiek jest najważniejszy.

 • Wychodzimy poza schematy

  Mimo że pracujemy z różnymi firmami, cechuje nas niekorporacyjne podejście do klienta. W każdym przypadku wychodzimy mu naprzeciw z szeregiem indywidualnych rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb.
 • Jesteśmy w kontakcie

  Dialog to podstawa w biznesie. Dlatego odpowiadamy klientom na wszystkie pytania i dzielimy się z nimi statystykami czy raportami, które mogą ich zainteresować. Zawsze dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu.
 • Rozwijamy się dla Ciebie

  Braliśmy udział w wielu szkoleniach i konferencjach branżowych. Mamy wiedzę popartą certyfikatami z Google, Facebook i Allegro.
 • Dbamy o naszą przyszłość

  Dobro planety jest nam bliskie. Dlatego unikamy marnowania papieru, a umowy realizujemy online. Każda zawarta umowa to jedno posadzone drzewo! Segregujemy też śmieci i oszczędzamy energię.

Jesteśmy odpowiedzialni ekologicznie

Zobowiązujemy się do posadzenia drzewa do każdej podpisanej umowy z klientem.

 

Posadzone drzewa - 23

Nasi partnerzy

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Eksperci w Marketingu Internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.

To my tworzymy Sembiotic

Key account manager & co-owner

Marco Tullio Moretti

Rafał Laks Sembiotic
Project Manager & co-owner

Rafał Laks

Senior Digital Ads Specialist

Bartosz Mróz

Digital Ads Specialist

Michał Lewandowski

Ponad 8-letnie doświadczenie w branży, wyniki które mówią same za siebie.

  150+

  klientów

  1.2k

  opracowań kampanii

  7

  państw

  5mln+

  wydanego budżetu

  12.6%

  średni wzrost ROAS