Przejdź do treści
Kariera

Kariera w symbiozie ze światem SEM

W Sembiotic rozwiniesz się u boku ekspertów.
Zdobędziesz doświadczenie w doskonałej, stymulującej do rozwoju atmosferze.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Konkurencyjne zarobki

Jako członek zespołu Sembiotic za swoją pracę otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto działamy w korzystnym systemie prowizji. Oznacza to, że im więcej klientów, tym wyższy % będzie Ci przysługiwał!

Wspólny cel

Dążymy do wspólnego celu, czyli rozwoju. Naszego i brandów naszych klientów. Wierzymy, że już niebawem wesprzesz nas w naszych dążeniach. Dlatego zapraszamy Cię do kontaktu!

Technologia

Pracując z nami, będziesz korzystać z zaawansowanych narzędzi analitycznych do planowania kampanii, stosowanych przez najlepszych w branży. To nie wszystko!

Rozwój

Drużyna Sembiotic bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Uczymy się od innych i od siebie nawzajem. Wiemy, że inwestycja w siebie zawsze się opłaca.

Dlaczego warto z nami pracować?

Przyjazna atmosfera

Unikamy wszystkiego, co kojarzy się ze sztywną atmosferą panującą w wielkiej korporacji. Traktujemy siebie nie jako przełożonych i podwładnych, lecz jako partnerów biznesowych.

Zespół pełen energii

Nie lubimy stać w miejscu. Nieustannie wymieniamy się pomysłami i zarażamy dobrą energią. Motywujemy do dalszych działań. Też tak masz? Zapraszamy!

Biuro w Poznaniu

Dobry dojazd sprawia, że dotarcie do pracy nie będzie dokuczliwe. Do naszego biura dojedziesz szybko i sprawnie.

Wsparcie

Jeśli jeszcze czegoś nie wiesz, nauczymy Cię tego. Wiemy, że Ty też w wielu kwestiach nam pomożesz! W Sembiotic wsparcie działa w dwie strony.

Dobra komunikacja

Utrzymujemy dobry kontakt z klientami, ale też ze sobą nawzajem. Przejrzysta komunikacja czyni pracę zdecydowanie łatwiejszą, efektywniejszą i przyjemniejszą.

Zobacz, kogo akurat, szukamy!

Ty też żyjesz w symbiozie ze światem SEM? Widzisz siebie w naszym zespole? Sprawdź, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy. Jeśli nie znalazłeś akurat niczego dla siebie i tak możesz się odezwać – każdy specjalista jest na wagę złota.