Przejdź do treści
Google Ads

Linki sponsorowane

Wyświetl swoje reklamy w widocznym miejscu w wynikach wyszukiwania. Tak najszybciej dotrzesz do internautów poszukujących Twoich produktów i usług!

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Jak to działa?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę dowolnego hasła otrzymujemy listę odpowiedzi. Dzielą się one interesujące nas linki sponsorowane Google Ads, czyli płatne wyniki wyszukiwania oraz na wyniki organiczne. Linki sponsorowane od zwykłych różnią się oznaczeniem ze słowem „reklama”, dzięki czemu są bardzo widocznym sposobem promocji.

Linki sponsorowane Google Ads to pierwsze miejsca w wyszukiwarce. Są doskonale widoczne! Dobrze ustawione reklamy, trafią tylko do użytkowników zainteresowanych Twoim biznesem. A Ty płacisz tylko wtedy, kiedy ktoś kliknie w link. Nie bez powodu to najpopularniejsza forma reklamy w Google.

Korzyści z wykorzystania linków sponsorowanych

Natychmiastowy efekt

Kampania działa natychmiast po jej uruchomieniu. Jeśli zależy Ci na szybkości działania, to strzał w dziesiątkę.

Płatność PPC

Nieważne, ile razy zostanie wyświetlona reklama. Model reklamowy PPC pozwala Ci płacić tylko za kliknięcia, które przekierowują na Twoją stronę.

Wysoka trafność

Dzięki odpowiednim słowom kluczowym docierasz do potencjalnych klientów w chwili, gdy szukają Twoich produktów i usług. Nie ma na nie limitu i dobieramy je razem.

Elastyczność

Możemy szybko wprowadzić zmiany w budżetach oraz ustawieniach Twoich kampanii, a także zmodyfikować treść reklamy, aby osiągać optymalne rezultaty.

Mierzalne efekty

Mamy dostęp do szczegółowych danych na temat kampanii. Dzięki temu dobrze wiemy, co daje najlepsze wyniki.

Doskonała widoczność

Linki sponsorowane znajdują się u góry strony w wyszukiwarce, a przy tym spotykają się z dobrym odbiorem wśród internautów.

Skuteczność kampanii oparta na sztucznej inteligencji i wiedzy specjalistów

  • Błyskawiczna forma reklamy

    Podobnie jak w przypadku innych form Google Ads, linki sponsorowane są widoczne już w chwilę po po uruchomieniu kampanii. To niezastąpione rozwiązanie, kiedy zależy Ci na szybkiej akcji promocyjnej, działaniu sezonowym czy jednorazowej kampanii reklamowej.

  • Dopasowanie do grupy odbiorców

    Linki sponsorowane minimalizują przypadkowość. Dzięki precyzyjnie dobranym słowom kluczowym trafią wyłącznie do osób zainteresowanych Twoją ofertą. To bardzo przyjazna dla Twojego budżetu forma reklamy.

  • Pełna kontrola

    Doskonale wiemy, jak przebiega kampania. Ty również! Nasi specjaliści tworzą interaktywne raporty, do których możesz zajrzeć w dowolnej chwili bez potrzeby kontaktu z Twoim opiekunem.

Łukasz Markowski

Właściciel | Harison
Mateusz Szpura

Mateusz Szpura

MBM Solar

Współpracujemy z Sembiotic od dłuższego czasu. Dzięki współpracy firma MBM Solar stała się rozpoznawalna w sieci i zyskała nowych klientów. Serdecznie Polecamy i Dziękujemy!.

Artur Olejniczak

Właściciel | AOCOM
Michał Olejarz

Michał Olejarz

Właściciel Kontenery Metalowe

Serdecznie polecam współprace z Agencją Sembiotic.

Efekty prowadzonych kampanii reklamowych są bardzo satysfakcjonujące. Kontakt oraz obsługa na bardzo wysokim poziomie. Po nieudanych próbach współpracy z innymi firmami wreszcie znalazłem kogoś do zadań specjalnych.

Polecam z czystym sumieniem.

Karolina Wasielewska

Karolina Wasielewska

Właściciel Carla Events

Jestem pod wrażeniem dokładności z jaką Sembiotic podchodzi do naszej współpracy, a efekt finalny przekroczył moje oczekiwania. Zaplanował skuteczną kampanię google ads ale zanim do tego przystąpili, dodatkowo zajęli się też audytem mojej strony www. Profesjonalizm, szybkie działanie, cierpliwość i świetny efekt końcowy! Nasze konsultacje odbywały się zdalnie (mail, telefon) uważam, że jest to świetna forma współpracy.

R. Marciniak

R. Marciniak

Właściciel Interpress

Z czystym sumieniem rekomenduję współpracę z zespołem Sembiotic.

Rzetelne i sumienne w podejście do wszelkich tematów oraz dbałość o szczegóły – niejednokrotnie skomplikowanych zadań – są u nich codziennością.

Mateusz Gielniak

Specjalista ds. digital marketingu | WSL

Łukasz Krótki

Pryzmat Studio

Jak przebiega współpraca z Sembiotic?

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami inną drogą. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby.

Analiza działań

Jeśli masz już konto Google Ads, przeanalizujemy dotychczas prowadzone kampanie i zaproponujemy niezbędne zmiany i dalsze działania.

Propozycja oferty

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego biznesu zaproponujemy Ci najkorzystniejszy sposób współpracy, który przyniesie najlepsze efekty.

Zawarcie umowy

Gdy już ustalimy warunki współpracy, prześlemy Ci umowę w wersji online. To ekologiczne rozwiązanie, które sprzyja naturze i oszczędności czasu.

Prowadzenie kampanii i raporty

Raporty przekazujemy w preferowany przez Ciebie sposób. Twój opiekun może informować Cię o aktualizacjach drogą telefoniczną lub przesłać je drogą mailową w formacie PDF.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Wypełnij formularz, który trafi do specjalistów Sembiotic. Opisz swój cel, problem lub wątpliwości.