Przejdź do treści
Google Ads dla E-commerce

Zwiększamy ROAS, angażując wiedzę i technologię

Kampanie Google Ads dla sklepów internetowych to prosta droga do zwiększenia sprzedaży i ilości transakcji. Podążamy nią, łącząc szeroką wiedzę analityczną naszych specjalistów z formami reklamowymi stworzonymi specjalnie dla e-commerce. Tak zwiększamy ROAS – zwrot nakładów na reklamę.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Satysfakcjonujący ROAS

Obliczamy zwrot wydatków na reklamę (ROAS) i osiągamy satysfakcjonujący przychód rzeczywisty. Dokładnie kontrolujemy koszty kampanii, a Ty zarabiasz.

Remarketing dynamiczny

Google Ads przypomina o Twoich produktach klientom, którzy porzucili je na poziomie koszyka. To skuteczna zachęta do dokończenia przerwanych zakupów.

Kampanie produktowe

To forma kampanii sprzyjająca szybkiemu podjęciu decyzji zakupowej przez klienta. Dzięki temu prowadzi do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie! Dodatkowo łatwo odsiewa kliknięcia od niezainteresowanych osób.

Mierzalne efekty

Reklama PPC rozliczanaza kliknięcie to jedna z najbardziej mierzalnych form reklamy. Szybko sprawdzimy, czy dana kampania jest najlepsza dla Twojego sklepu.

Zwiększenie przychodów

Tworząc kampanie Google Ads dla e-commerce, dążymy do maksymalnego zwiększenia liczby transakcji, a tym samym Twoich przychodów.

Szybkie efekty sprzedażowe

Google Ads to najszybszy sposób na dotarcie do potencjalnych, a przy tym wartościowych klientów. Błyskawiczne działania to równie szybkie zyski!

Automatyzacja i specjalistyczna wiedza dla powodzenia kampanii

 • Optymalizacja kosztu kampanii

  Sztuczna inteligencja (AI) i Machine Learning (ML) działają z nami w doskonałej symbiozie. Korzystamy z nich w tym samym stopniu co z wiedzy naszych specjalistów, uzyskując najlepsze rezultaty w optymalizacji kosztu i przychodu z kampanii. Strategia automatycznego określania stawek nakierowana na zwiększenie liczby i wartości konwersji po prostu działa.

 • Skupienie na kliencie

  W Google Ads dla e-commerce indywidualne podejście ma kluczowe znaczenie. Zapewniamy je na każdym etapie współpracy. Wdrażamy wyłącznie sprawdzone, omówione przez obie strony wytyczne. Regularnie komunikujemy się z klientami oraz informujemy o zmianach i postępach w kampanii.

 • Inteligentne raporty

  Dla jeszcze większej przejrzystości współpracy z rynkiem e-commerce dajemy możliwość kontroli kampanii każdego dnia o dowolnej porze. Nasi specjaliści przygotowują interaktywne raporty pozwalające poznać wyniki kampanii bez wsparcia opiekuna klienta.

Jak przebiega współpraca z Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami inną drogą. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby.

Analiza działań

Jeśli masz już konto Google Ads, przeanalizujemy dotychczas prowadzone kampanie i zaproponujemy niezbędne zmiany i dalsze działania.

Propozycja oferty

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego biznesu zaproponujemy Ci najkorzystniejszy sposób współpracy, który przyniesie najlepsze efekty.

Zawarcie umowy

Gdy już ustalimy warunki współpracy, prześlemy Ci umowę w wersji online. To ekologiczne rozwiązanie, które sprzyja naturze i oszczędności czasu.

Prowadzenie kampanii i raporty

Raporty przekazujemy w preferowany przez Ciebie sposób. Twój opiekun może informować Cię o aktualizacjach drogą telefoniczną lub przesłać je drogą mailową w formacie PDF.

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Eksperci w Marketingu Internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.

Gotowy do rozpoczęcia współpracy?

Powierz nam opiekę nad Twoim biznesem w sieci. Nasi specjaliści wykorzystują wiedzę i technologie, które wniosą Cię na wyższy poziom sprzedaży.  Najczęściej zadawane pytania

  Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach.