Przejdź do treści
Facebook Ads

Trafiaj do odbiorców na Facebooku i Instagramie

Dotrzyj dokładnie do tych odbiorców, na których Ci zależy. To naprawdę szybki, a przy tym dający wiele możliwości typ promocji. Mamy do dyspozycji różne formaty reklam, co pozwala nam wybrać te najatrakcyjniejsze dla Twoich odbiorców. Dzięki temu zyskasz nowych klientów i zrealizujesz cele biznesowe.

Pryzmat Studio
Fotc
Opteo
Umownik
Senuto

Korzyści Facebook Ads

Inteligentne reklamy

Facebook Ads to reklamy prowadzące do szybkiego podjęcia przez odbiorcę pożądanych przez nas akcji.

Zaawansowane statystyki

Zyskujemy dostęp do dokładnych statystyk i danych, dlatego wiemy, które działania przynoszą efekty. Dzięki temu planujemy jeszcze skuteczniejsze kampanie.

Remarketing

Narzędzie analityczne Pixel zapewnia wiele możliwości korzystania z remarketingu. Dzięki niemu klienci powrócą do Twojej witryny.

Różne formaty reklam

Wybierając cele kampanii, a także rodzaje i formy reklam, uwzględniamy wiele czynników. W ten sposób osiągamy satysfakcjonujące wyniki.

Precyzyjne targetowanie

Facebook tworzy bardzo precyzyjne grupy docelowe. Umożliwia dotarcie z komunikatem do wyselekcjonowanej grupy Twoich potencjalnych klientów.

Szybka reakcja

Facebook Ads to reklamy prowadzące do szybkiego podjęcia przez odbiorcę pożądanych przez nas akcji.

Prowadzimy efektywne kampanie, które docierają do szerokiej grupy odbiorców

 • Jasno określone cele

  Facebook Ads to precyzyjne narzędzie reklamowe, które wykorzystuje obszerne dane zbierane przez Meta. My potrafimy mądrze to wykorzystać, dzięki czemu Ty zyskujesznowych klientów i budujesz silną markę. Dodatkowo kampanie mogą docierać do osób podobnych do Twoich dotychczasowych klientów. To skuteczny sposób na dotarcie do nowych odbiorców.

 • Indywidualne podejście

  Stawiamy na personalizację oferty. Wszystkie rozwiązania odpowiadają Twoim potrzebom. W Sembiotic znajdziesz się pod opieką specjalisty, który zadba o wdrożenie oraz przebieg Twojej kampanii. A co najważniejsze, w razie potrzeby wprowadzi do niej modyfikacje, aby była w pełni efektywna.

 • Błyskawiczne efekty

  Zarówno my, jak i Facebook Ads stawiamy na szybkość działania. W krótkim czasie po wdrożeniu reklamy jest ona widoczna dla odbiorców. To ogromna zaleta np. podczas prowadzenia akcji promocyjnych.

Jak wygląda współpraca z Sembiotic?

Kontakt

Wyślij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami inną drogą. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby.

Analiza działań

Jeśli masz już konto Google Ads, przeanalizujemy dotychczas prowadzone kampanie i zaproponujemy niezbędne zmiany i dalsze działania.

Propozycja oferty

Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego biznesu zaproponujemy Ci najkorzystniejszy sposób współpracy, który przyniesie najlepsze efekty.

Zawarcie umowy

Gdy już ustalimy warunki współpracy, prześlemy Ci umowę w wersji online. To ekologiczne rozwiązanie, które sprzyja naturze i oszczędności czasu.

Prowadzenie kampanii i raporty

Raporty przekazujemy w preferowany przez Ciebie sposób. Twój opiekun może informować Cię o aktualizacjach drogą telefoniczną lub przesłać je drogą mailową w formacie PDF.

Dlaczego Sembiotic?

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci na korzystnych warunkach. O Twój sukces zadba zespół ekspertów z nieszablonowym podejściem, który systematycznie się powiększa.

 • Indywidualne podejście

  Klient jest naszym partnerem i w 100% skupiamy się na potrzebach jego biznesu. Zdobywamy wiedzę na temat Twoich produktów i usług, aby jak najlepiej pokierować nasze działania.
 • Przejrzysta komunikacja

  Zapewniamy Ci rzetelne, regularne raporty ze wskaźnikami KPI oraz stały kontakt. Co najmniej raz w tygodniu omawiamy z Tobą prowadzoną kampanię i jej wyniki.
 • Znajomość branży

  Doświadczenie poparte certyfikatami Google, Facebook i Allegro. Nasi eksperci biorą udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach.
 • Eksperci w marketingu internetowym

  Za wyniki Twojej kampanii opowiadają specjaliści SEM. Indywidualny opiekun dba o ich efektywną optymalizację.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Wypełnij formularz, który trafi do specjalistów Sembiotic. Opisz swój cel, problem lub wątpliwości.  Najczęściej zadawane pytania