Przejdź do treści
Aktualności

Poznajmy się!

Witamy Cię na blogu Agencji Interaktywnej Sembiotic! Właśnie czytasz nasz pierwszy wpis, z którego dowiesz się, czym się zajmujemy, a także co znajdziesz tutaj w przyszłości
Marco Tullio Moretti
Marco Tullio Moretti
2 minuty czytania

Witamy Cię na blogu Agencji Interaktywnej Sembiotic!

Właśnie czytasz nasz pierwszy wpis, z którego dowiesz się, czym się zajmujemy, a także co znajdziesz tutaj w przyszłości.

Kim jesteśmy?

Zaczniemy od przedstawienia się. Otóż jesteśmy agencja interaktywną, która powstała, aby skutecznie promować działania klientów w obszarze e-commerce. Skupiamy się na marketingu internetowym i projektach digitalowych. Mamy otwarte umysły, potrafimy słuchać, stawiamy na kreatywność, a przy tym dysponujemy szeregiem profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu osiągamy efekty satysfakcjonujące obie strony. Jak możemy wesprzeć Twój biznes? Działamy na wielu polach – tworzymy strony internetowe, zajmujemy się ich pozycjonowaniem, prowadzimy kampanie Google Ads oraz obsługujemy social media. Sprawimy, że staniesz się widoczny w sieci, a przede wszystkim zyskasz nowych klientów.

Co znajdziesz tu już niebawem?

Dotychczasowe doświadczenia zawodowe pozwoliły nam zdobyć obszerną wiedzę z zakresu e-commerce i marketingu internetowego. Teraz nadszedł czas na podzielenie się tymi cennymi informacjami. Zależy nam na edukacji osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą, którą my znamy już bardzo dobrze. Jednak na blogu Sembiotic znajdą się także informacje skierowane do osób chcących być na bieżąco z trendami. Chcemy też, aby nasi klienci byli świadomi tego, czym się zajmujemy. Sądzimy, że zrozumienie to podstawa owocnej i długoterminowej współpracy.

Znajdziesz tu ciekawe porady oparte na naszym doświadczeniu, case studies czy najnowsze informacje z branży e-commerce i e-marketingu. Stawiamy na uporządkowaną, a przede wszystkim użyteczną wiedzę w przystępnej formie. Co więcej, naprawdę lubimy naszą pracę, dlatego poświęcamy się jej w 100%, a czasami nawet bardziej – stąd pomysł na blog. Zachęcamy do śledzenia naszych dalszych poczynań. Gwarantujemy Ci dużą dawkę wiedzy, którą z pewnością wykorzystasz w praktyce!